zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.

Taśma narożnikowa V jest nowoczesnym kompozytowym produktem, który ma zastosowanie jako element łączeniowy w budownictwie w branży wykończenia wnętrz.

Bazą taśmy jest biała, elastyczna i  bardzo odporna na zginanie i pęknięcia folia z wytrzymałego tworzywa, stanowiąca rdzeń nośny, a zewnętrzna powłoka wykonana jest z kompozytu surowców bawełnianych z domieszką surowców uszlachetniających zapewniając bardzo dobrą przyczepność do masy gipsowej. 

Taśma V jest niezwykle trwała, dzięki innowacyjnej budowie, ekonomiczna za sprawą nawinięcia na rolkę, do wykorzystania w 100%, łatwa i praktyczna w użyciu – oszczędza czas, idealnie dopasowuje się do ściany, dobrze przywiera do masy gipsowej, jednym ciągiem można wykończyć długie powierzchnie, a jej niewielka grubość (taśma V ~0,35mm) czyni ją uniwersalną nawet w słabo dostępnych miejscach.

Łączy w sobie zalety takich taśma jak siateczkowe z włókna szklanego, papierowe z wkładką aluminiową.

Taśmę można stosować do:

wyprowadzania i wzmacniana naroży zewnętrznych w miejscu wszelkiego rodzaju narożników, dopasowuje się do naroży pod każdym kątem

łączenia płyt K-G - trwale łączy płyty, przeciwdziała powstawaniu pęknięć i rys

wyprowadzania rogów wewnętrznych - oszczędza czas, pozwala na szybkie wykonanie i uzyskanie trwałego, estetycznego i prostego naroża

maskowania pęknięć, rys i uszkodzeń na ścianach i sufitach - naprawia istniejące niedoskonałości

Simeplast

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: