zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.

Aktywne filtry

CEKOL C-10 stosuje się do przyklejania płytek ceramicznych, gresowych i kamiennych do cegły, betonu, gazobetonu, bloczków keramzytowych, tynków cementowych, cementowo-wapiennych, płyt i bloczków gipsowych oraz do łączenia elementów budowlanych np. cegieł. 

Bezbarwny i bezrozpuszczalnikowy klej o neutralnym systemie utwardzania do klejenia mozaik lustrzanych (lustro-lustro), uszczelniania obrzeży luster oraz do bezpośredniego mocowania luster dekoracyjnych na różnych podłożach.

Klej montażowy jest szybkoschnącym, uniwersalnym w zastosowaniu klejem, charakteryzującym się bardzo dobra przyczepnością do drewna, szkła, twardego PCW oraz do większości materiałów spotykanych w budownictwie, takich jak: cegła, beton, gips.

Jednoskładnikowy elastyczny klej na bazie polimeru hybrydowego, który utwardza się poprzez wilgoć z powietrza o doskonałej przyczepności do wszelkich materiałów budowlanych, jak i mokrych podłoży.

Wysokiej jakości profesjonalny i uniwersalny klej na bazie MS polimerów hybrydowych, który wyróżnia się największą wytrzymałością na rozciąganie i najwyższą przyczepnością końcową.