zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.

Aktywne filtry

IMPREGNAT GRUNT R DREWNOCHRON

Cena 21,59 zł Normalna cena 23,99 zł
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Głęboko-penetrujący (bezbarwny) przeznaczony jest do ochronnego malowania przedmiotów drewnianych eksploatowanych na zewnątrz pomieszczeń oraz wewnątrz pomieszczeń nieprzeznaczonych na stały pobyt ludzi. 

POKOST LNIANY DREWNOCHRON

Cena 19,34 zł Normalna cena 21,49 zł
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Naturalny impregnat przeznaczony jest do zabezpieczenia surowego drewna i materiałów drewnopochodnych oraz do gruntowania tynków przed malowaniem wyrobami ftalowymi. Zmniejsza chłonność podłoża oraz ogranicza wchłanianie wody

OLEJ DO DREWNA DREWNOCHRON

Cena 31,41 zł Normalna cena 34,90 zł
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Olej na bazie wysokojakościowych olejów naturalnych, z dużą zawartością oleju tungowego. Przeznaczony jest do malowania drewna krajowego i egzotycznego, celem zabezpieczenia przed działaniem czynników atmosferycznych i uzyskania szlachetnego efektu dekoracyjnego. 

LAKIEROBEJCA EXTRA DREWNOCHRON

Cena 12,14 zł Normalna cena 13,49 zł
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Niezwykle trwała i wydajna lakierobejca rozpuszczalnikowa przeznaczona do ochronnego i dekoracyjnego malowania przedmiotów drewnianych i drewnopochodnych na zewnątrz jak i wewnątrz. Pozwala na uzyskanie powłoki o wysokiej odporności na UV, zapewniając jej 8 letnią ochronę.