zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.

Aktywne filtry

NAKOLANNIKI ŻELOWE

Cena 44,91 zł Normalna cena 49,90 zł
Dostępny: 1 W magazynie

Nakolanniki żelowe YATO chronią kolana podczas różnych prac wymagających klęczenia: dekarstwo, brukarstwo, płytkarstwo oraz podczas innych prac budowlanych i prac w ogrodzie.

NAUSZNIKI PRZECIWHAŁASOWE

Cena 20,24 zł Normalna cena 22,49 zł
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Nauszniki przeciwhałasowe typ JE201 ze sprężyną dociskową na szczycie głowy, sprężyna dociskowa wykonana z tworzywa sztucznego, poduszka uszczelniająca wykonana z pianki elastycznej.

PÓŁMASKI FILTRUJĄCE JEDNORAZOWE FFP1/K 3SZT

Cena 7,01 zł Normalna cena 7,79 zł
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Półmaski filtrujące kształtowe o klasie ochrony P1. Przeznaczone do ochrony dróg oddechowych przed pyłami, aerozolami cząstek stałych i aerozolami ciekłymi do 4 x NDS. Znajdują bardzo szerokie zastosowanie w pracach remontowo-budowlanych oraz przemyśle spożywczym, drzewnym, rolnictwie i przy w produkcji materiałów budowlanych. Ergonomiczny kształt eliminuje stosowanie zacisku nosowego.

PÓŁMASKI FILTRUJĄCE JEDNORAZOWE Z ZAWOREM...

Cena 8,63 zł Normalna cena 9,59 zł
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Półmaski filtrujące kształtowe o klasie ochrony P1 z zaworem wydechowym. Przeznaczone do ochrony dróg oddechowych przed pyłami, aerozolami cząstek stałych i aerozolami ciekłymi do 4 x NDS. Znajdują bardzo szerokie zastosowanie w pracach remontowo-budowlanych oraz przemyśle spożywczym, drzewnym, rolnictwie i przy w produkcji materiałów budowlanych.

PÓŁMASKI FILTRUJĄCE JEDNORAZOWE Z ZAWOREM...

Cena 8,00 zł Normalna cena 8,89 zł
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Półmaski filtrujące płaskie o klasie ochrony P1 z zaworem wydechowym. Przeznaczona do ochrony dróg oddechowych przed pyłami, aerozolami cząstek stałych do 4 x NDS. Znajdują szerokie zastosowanie w pracach porządkowych, w przemyśle kosmetycznym, rolnictwie, przemyśle drzewnym, spożywczym, archiwach, w pracach remontowo-budowlanych. Opakowanie zawiera 3 szt.

PÓŁMASKI FILTRUJĄCE JEDNORAZOWE Z ZAWOREM...

Cena 9,62 zł Normalna cena 10,69 zł
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Półmaski filtrujące płaskie o klasie ochrony P2 z zaworem wydechowym. Przeznaczone do ochrony dróg oddechowych przed nietoksycznymi pyłami, dymami i aerozolami cząstek stałych do 10 x NDS. Znajdują szerokie zastosowanie w pracach spawalniczych, w przemyśle hutniczym, stoczniowym, budowlanym, chemicznym, drzewnym, górnictwie, rolnictwie, w pracach remontowo-budowlanych. Opakowanie zawiera 3 szt.