zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.

Aktywne filtry

FOLIA W PŁYNIE DO WEWNĄTRZ FOLMIX IN

Cena 39,51 zł Normalna cena 43,90 zł
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Jednokomponentowa półpłynna folia pod okładziny ceramiczne. Przeznaczona do uszczelnień podłoży wewnątrz budynków, w miejscach o podwyższonej wilgotności np.: łazienki, pralnie, kuchnie, piwnice itp. Charakteryzuje się zwartą konsystencją i dużą przyczepnością , tworzy powłokę trwale elastyczną i wodoszczelną.

FOLIA W PŁYNIE DO WEWNĄTRZ I NA ZEWNĄTRZ FOLMIX

Cena 17,91 zł Normalna cena 19,90 zł
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Jednokomponentowa półpłynna folia pod okładziny ceramiczne. Przeznaczona do uszczelnień podłoży wewnątrz i na zewnątrz budynków, w miejscach o podwyższonej wilgotności np.: łazienki, natryski, toalety, pralnie, kuchnie, piwnice, balkony, tarasy itp. Charakteryzuje się dużą przyczepnością, tworzy powłokę trwale elastyczną i wodoodporną.

FOLIA W PŁYNIE DO PODŁOŻY KRYTYCZNYCH FOLMIX PLUS

Cena 62,91 zł Normalna cena 69,90 zł
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Jednokomponentowa półpłynna folia pod okładziny ceramiczne. Przeznaczona do uszczelnień podłoży krytycznych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, w miejscach narażonych na zawilgocenie lub czasowy kontakt z wodą takich jak łazienki, pralnie, kuchnie, piwnice, balkony, tarasy itp. Do stosowania również w ujemnych temperaturach. Charakteryzuje się dużą przyczepnością, tworzy powłokę trwale elastyczną i wodoodporną.

PÓŁPŁYNNA FOLIA DEKARSKA FOLMIX DACH

Cena 76,41 zł Normalna cena 84,90 zł
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Półpłynna folia dekarska – masa uszczelniająca do zabezpieczania pokryć dachowych. Tworzy trwałą, elastyczną powłokę, odporną na działanie wody i czynników UV. Do stosowania na wysezonowane stropy betonowe, powierzchnie pokryte papą, powłoką bitumiczną, blachodachówką, eternitem, blachą trapezową. Nadaje się na powierzchnie płaskie i skośne.

DWUSKŁADNIKOWA POLIMEROWO-CEMENTOWA ZAPRAWA...

Cena 107,91 zł Normalna cena 119,90 zł
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Dwuskładnikowa masa uszczelniająca na bazie cementu, dodatków mineralnych oraz żywicy polimerowej. Zapewnia doskonałe właściwości uszczelniające, do wewnątrz i na zewnątrz, do powierzchni pionowych i poziomych. Charakteryzuje się dużą przyczepnością. Tworzy trwale elastyczną i wodoodporną powłokę.

MASA DO SZYBKICH NAPRAW I USZCZELNIEŃ DECAMIX

Cena 31,41 zł Normalna cena 34,90 zł
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Masa asfaltowo-kauczukowa do szybkich napraw i uszczelnień. Doskonale przyczepna i trwale elastyczna, zbrojona włóknami. Do stosowania przy każdej pogodzie na podłoża suche i mokre. Można stosować w trakcie padającego deszczu lub śniegu, przylega do podłoża nawet pod wodą. Idealnie sprawdza się w okresie zimowym podczas temperatur dochodzących nawet do -15°C. Zalecany do napraw uszkodzeń, wypełnień i uszczelnień konstrukcji budowlanych.

SZPACHLA DEKARSKA R BITUMASS

Cena 13,41 zł Normalna cena 14,90 zł
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Rozpuszczalnikowa masa asfaltowo-kauczukowa przeznaczona do uszczelniania połączeń metal – beton – papa, do napraw uszkodzeń i wypełniania ubytków w pokryciach dachowych, do likwidowania załamań, pęknięć, szpar, pęcherzy, do miejscowego uszczelniania hydroizolacji.