zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.

Aktywne filtry

GRUNT Z PIASKIEM KWARCOWYM...
-10%
  • -10%

GRUNT Z PIASKIEM KWARCOWYM DO NIECHŁONNYCH...

Cena podstawowa 23,90 zł Cena 21,51 zł
Availability: Out of stock

Gotowy do użycia środek gruntujący, który tworzy warstwę szczepną na wymagających powierzchniach przed wylewaniem posadzek, mocowaniem płytek ceramicznych, wykonywaniem tynków gipsowych, cementowych i cementowo wapiennych itd.

GRUNT GŁĘBOKO PENETRUJĄCY...
-10%
  • -10%

GRUNT GŁĘBOKO PENETRUJĄCY NA BAZIE...

Cena podstawowa 8,90 zł Cena 8,01 zł
Availability: Out of stock

PRIMER MASTER wykonany jest na bazie silnie stężonej drobnocząsteczkowej dyspersji akrylowej, dzięki której wyróżnia się doskonałą penetracją chłonnych podłoży mineralnych oraz dużą siłą ich wzmacniania.

GRUNT UNIWERSALNY PRIMER...
-10%
  • -10%

GRUNT UNIWERSALNY PRIMER POPULAR

Cena podstawowa 6,90 zł Cena 6,21 zł
Availability: Out of stock

Primer Popular to wysokiej jakości preparat gruntujący, którego bazą jest wodna dyspersja żywicy akrylowej, modyfikowanej dodatkami uszlachetniającymi jego skład. Primer Popular jest przyjazny środowisku, ekonomiczny i łatwy w użyciu, a po wyschnięciu mrozoodporny.

GRUNT UNIWERSALNY PRIMER...
-10%
  • -10%

GRUNT UNIWERSALNY PRIMER STANDARD

Cena podstawowa 12,90 zł Cena 11,61 zł
Availability: Out of stock

Primer Standard to preparat, którego bazą jest naturalna dyspersja żywic akrylowych. To ciecz o słabym zapachu i białym kolorze. Primer Standard jest przyjazny dla środowiska naturalnego, nie wymaga rozpuszczalnika, a po wyschnięciu ma właściwości mrozoodporne.

FTALOWY GRUNT DO DREWNA...
-10%
  • -10%

FTALOWY GRUNT DO DREWNA GRUNTOMAL

Cena podstawowa 25,90 zł Cena 23,31 zł
Availability: Out of stock

Wydajna farba do gruntowania drewna i zabezpieczonego antykorozyjnie metalu, zmniejszająca zużycie emalii. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do podłoża. 

KWARCOWY GRUNT SZCZEPNY...
-10%
  • -10%

KWARCOWY GRUNT SZCZEPNY PRIMER CONTACT

Cena podstawowa 14,90 zł Cena 13,41 zł
Availability: Out of stock

Zwiększa szorstkość podłoża i poprawia przyczepność kolejnych warstw. W podłożach mieszanych wyrównuje i reguluje chłonność powierzchni. Zalecany jest do gładkich powierzchni betonowych lub niechłonnych materiałów mineralnych takich jak płytki ceramiczne, kamień itp.

KRZEMIANUJĄCY PREPARAT...
-10%
  • -10%

KRZEMIANUJĄCY PREPARAT GRUNTUJĄCY PRIMER SILICATE

Cena podstawowa 34,90 zł Cena 31,41 zł
Availability: Out of stock

Wodorozcieńczalny, wysokoskoncentrowany (1:3) preparat do gruntowania nasiąkliwych i nienasiąkliwych podłoży. Szczególnie zalecane jest jego użycie produktu do powierzchni krytycznych, takich jak obsypujące się stare tynki, mury, kamień, płytki, płyty stolarskie, wiórowe, OSB.

SZYBKOSCHNĄCY PREPARAT...
-10%
  • -10%

SZYBKOSCHNĄCY PREPARAT GRUNTUJĄCY PRIMER PLUS

Cena podstawowa 8,90 zł Cena 8,01 zł
Availability: Out of stock

Bardzo wydajny preparat głęboko – penetrujący do wzmacniania wszelkich starych i nowych, porowatych, chłonnych podłoży takich jak: ścianki betonowe, tynki cementowo – wapienne i gipsowe, płyty G-K, płyty cementowo – wiórowe. Głęboko wnika w podłoże wzmacnia je i w efekcie poprawia przyczepność warstwy zewnętrznej.