zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.

Lista produktów według marki Simeplast

FOLIA W PŁYNIE QSEAL

Normalna cena 16,90 zł Cena 15,21 zł -10%
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Do uszczelniania nasiąkliwych i porowatych podłoży narażonych na czasowe działanie wilgoci i bezciśnieniowej wody przed ułożeniem płytek ceramicznych.

GRUNT GŁĘBOKO PENETRUJĄCY NA BAZIE...

Normalna cena 8,90 zł Cena 8,01 zł -10%
Dostępny: Obecnie brak na stanie

PRIMER MASTER wykonany jest na bazie silnie stężonej drobnocząsteczkowej dyspersji akrylowej, dzięki której wyróżnia się doskonałą penetracją chłonnych podłoży mineralnych oraz dużą siłą ich wzmacniania.

GRUNT UNIWERSALNY PRIMER POPULAR

Normalna cena 9,90 zł Cena 8,91 zł -10%
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Primer Popular to wysokiej jakości preparat gruntujący, którego bazą jest wodna dyspersja żywicy akrylowej, modyfikowanej dodatkami uszlachetniającymi jego skład. Primer Popular jest przyjazny środowisku, ekonomiczny i łatwy w użyciu, a po wyschnięciu mrozoodporny.

GRUNT UNIWERSALNY PRIMER STANDARD

Normalna cena 14,90 zł Cena 13,41 zł -10%
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Primer Standard to preparat, którego bazą jest naturalna dyspersja żywic akrylowych. To ciecz o słabym zapachu i białym kolorze. Primer Standard jest przyjazny dla środowiska naturalnego, nie wymaga rozpuszczalnika, a po wyschnięciu ma właściwości mrozoodporne.

GRUNT Z PIASKIEM KWARCOWYM DO NIECHŁONNYCH...

Normalna cena 24,90 zł Cena 22,41 zł -10%
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Gotowy do użycia środek gruntujący, który tworzy warstwę szczepną na wymagających powierzchniach przed wylewaniem posadzek, mocowaniem płytek ceramicznych, wykonywaniem tynków gipsowych, cementowych i cementowo wapiennych itd.

IMPREGNAT DO DREWNA KONSTRUKCYJNEGO, KONCENTRAT...

Normalna cena 15,34 zł Cena 13,80 zł -10%
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Drew-Dach służy do zabezpieczania drewna konstrukcyjnego, montowanego w przestrzeniach otwartych, narażonych na działanie warunków atmosferycznych, jak i pomieszczeniach zamkniętych – przed działaniem owadów oraz grzybów domowych, powodujących głęboki rozkład drewna.

KLEJ MONTAŻOWY POLIURETANOWY

Normalna cena 26,90 zł Cena 24,21 zł -10%
Dostępny: Obecnie brak na stanie

Profesjonalny, wodoodporny klej poliuretanowy o zwiększonej przyczepności, stosowany m.in. w systemach dociepleń budynków.