zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.

Lista produktów marki Simeplast

FOLIA W PŁYNIE QSEAL
-10%
  • -10%

FOLIA W PŁYNIE QSEAL

Cena podstawowa 16,90 zł Cena 15,21 zł
Availability: Out of stock

Do uszczelniania nasiąkliwych i porowatych podłoży narażonych na czasowe działanie wilgoci i bezciśnieniowej wody przed ułożeniem płytek ceramicznych.

GRUNT GŁĘBOKO PENETRUJĄCY...
-10%
  • -10%

GRUNT GŁĘBOKO PENETRUJĄCY NA BAZIE...

Cena podstawowa 8,90 zł Cena 8,01 zł
Availability: Out of stock

PRIMER MASTER wykonany jest na bazie silnie stężonej drobnocząsteczkowej dyspersji akrylowej, dzięki której wyróżnia się doskonałą penetracją chłonnych podłoży mineralnych oraz dużą siłą ich wzmacniania.

GRUNT UNIWERSALNY PRIMER...
-10%
  • -10%

GRUNT UNIWERSALNY PRIMER POPULAR

Cena podstawowa 6,90 zł Cena 6,21 zł
Availability: Out of stock

Primer Popular to wysokiej jakości preparat gruntujący, którego bazą jest wodna dyspersja żywicy akrylowej, modyfikowanej dodatkami uszlachetniającymi jego skład. Primer Popular jest przyjazny środowisku, ekonomiczny i łatwy w użyciu, a po wyschnięciu mrozoodporny.

GRUNT UNIWERSALNY PRIMER...
-10%
  • -10%

GRUNT UNIWERSALNY PRIMER STANDARD

Cena podstawowa 12,90 zł Cena 11,61 zł
Availability: Out of stock

Primer Standard to preparat, którego bazą jest naturalna dyspersja żywic akrylowych. To ciecz o słabym zapachu i białym kolorze. Primer Standard jest przyjazny dla środowiska naturalnego, nie wymaga rozpuszczalnika, a po wyschnięciu ma właściwości mrozoodporne.

GRUNT Z PIASKIEM KWARCOWYM...
-10%
  • -10%

GRUNT Z PIASKIEM KWARCOWYM DO NIECHŁONNYCH...

Cena podstawowa 23,90 zł Cena 21,51 zł
Availability: Out of stock

Gotowy do użycia środek gruntujący, który tworzy warstwę szczepną na wymagających powierzchniach przed wylewaniem posadzek, mocowaniem płytek ceramicznych, wykonywaniem tynków gipsowych, cementowych i cementowo wapiennych itd.