zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.
  • Obniżka

TAŚMA ŁĄCZENIOWA Q

21,46 zł
19,31 zł -10%
Brutto

Taśmy SimeTapes są nowoczesnym kompozytowym produktem mającym zastosowanie jako element łączeniowy na łączeniach i narożach płyt w zabudowach wnętrz technologią kartonowo – gipsową.

Wymiary
Ilość

Taśmy SimeTapes są nowoczesnym kompozytowym produktem mającym zastosowanie jako element łączeniowy na łączeniach i narożach płyt w zabudowach wnętrz technologią kartonowo – gipsową. Bazą taśm jest biała elastyczna, bardzo odporna na zginanie i pęknięcia folia z wytrzymałego tworzywa, stanowiąca rdzeń nośny, a zewnętrzna powłoka wykonana jest z kompozytu surowców bawełnianych z domieszką surowców uszlachetniających zapewniając bardzo dobrą przyczepność do masy gipsowej. Taśmy SimeTapes są niezwykle trwałe, dzięki innowacyjnej budowie, ekonomiczne za sprawą nawinięcia na rolkę, do wykorzystania w 100%, łatwe i praktyczne w użyciu – oszczędza czas, idealnie dopasowuje się do ściany, dobrze przywiera do masy gipsowej, jednym ciągiem można wykończyć długie powierzchnie, a jej niewielka grubość (taśma Q ~25mm) czyni ją uniwersalną nawet w słabo dostępnych miejscach.

Taśmę można stosować do:

łączenia płyt K-G – trwale łączą płyty, przeciwdziałają powstawaniu rys i pęknięć oszczędza czas

maskowania pęknięć – naprawia istniejące niedoskonałości.

Simeplast

Specyficzne kody

Brak opinii klientów.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

TAŚMA ŁĄCZENIOWA K-G

23,33 zł -10% Od 21,00 zł

Budowa taśmy SIME TAPES K-G oparta jest na fizelinie wykonanej z włókna polipropylenowego i stanowi rdzeń nośny taśmy, a od zewnętrznej strony taśma pokryta jest klejem z wypełniaczami mineralnymi poprawiającymi właściwości robocze i estetyczne. 

specjalne oferty dla subskrybentów

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

pewna dostawa

Produkty dostarczone są tylko przez sprawdzonych przewoźników.

wygodne płatności

Błyskawiczne metody płatności online gwarantują sprawne zakupy.

bezpieczne zakupy

Wszelkie dane klientów chronione są protokołem szyfrowania SSL.