zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.
  • Obniżka

TAŚMA NAROŻNIKOWA V DO PŁYT KARTONOWO - GIPSOWYCH

29,90 zł
26,91 zł -10%
Brutto

Taśma V jest nowoczesnym kompozytowym produktem mającym zastosowanie jako element łączeniowy na łączeniach i narożach płyt w zabudowach wnętrz technologią kartonowo – gipsową.

Wymiary
Ilość

Taśma narożnikowa V jest nowoczesnym kompozytowym produktem, który ma zastosowanie jako element łączeniowy w budownictwie w branży wykończenia wnętrz.

Bazą taśmy jest biała, elastyczna i  bardzo odporna na zginanie i pęknięcia folia z wytrzymałego tworzywa, stanowiąca rdzeń nośny, a zewnętrzna powłoka wykonana jest z kompozytu surowców bawełnianych z domieszką surowców uszlachetniających zapewniając bardzo dobrą przyczepność do masy gipsowej. 

Taśma V jest niezwykle trwała, dzięki innowacyjnej budowie, ekonomiczna za sprawą nawinięcia na rolkę, do wykorzystania w 100%, łatwa i praktyczna w użyciu – oszczędza czas, idealnie dopasowuje się do ściany, dobrze przywiera do masy gipsowej, jednym ciągiem można wykończyć długie powierzchnie, a jej niewielka grubość (taśma V ~0,35mm) czyni ją uniwersalną nawet w słabo dostępnych miejscach.

Łączy w sobie zalety takich taśma jak siateczkowe z włókna szklanego, papierowe z wkładką aluminiową.

Taśmę można stosować do:

wyprowadzania i wzmacniana naroży zewnętrznych w miejscu wszelkiego rodzaju narożników, dopasowuje się do naroży pod każdym kątem

łączenia płyt K-G - trwale łączy płyty, przeciwdziała powstawaniu pęknięć i rys

wyprowadzania rogów wewnętrznych - oszczędza czas, pozwala na szybkie wykonanie i uzyskanie trwałego, estetycznego i prostego naroża

maskowania pęknięć, rys i uszkodzeń na ścianach i sufitach - naprawia istniejące niedoskonałości

Simeplast

Specyficzne kody

Brak opinii klientów.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

TAŚMA ŁĄCZENIOWA K-G

24,90 zł -10% Od 22,41 zł

Budowa taśmy SIME TAPES K-G oparta jest na fizelinie wykonanej z włókna polipropylenowego i stanowi rdzeń nośny taśmy, a od zewnętrznej strony taśma pokryta jest klejem z wypełniaczami mineralnymi poprawiającymi właściwości robocze i estetyczne. 

TAŚMA ŁĄCZENIOWA Q

21,46 zł -10% Od 19,31 zł

Taśmy SimeTapes są nowoczesnym kompozytowym produktem mającym zastosowanie jako element łączeniowy na łączeniach i narożach płyt w zabudowach wnętrz technologią kartonowo – gipsową.

specjalne oferty dla subskrybentów

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

pewna dostawa

Produkty dostarczone są tylko przez sprawdzonych przewoźników.

wygodne płatności

Błyskawiczne metody płatności online gwarantują sprawne zakupy.

bezpieczne zakupy

Wszelkie dane klientów chronione są protokołem szyfrowania SSL.