zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.
  • Obniżka

USUWACZ DO FARB UNIWERSALNY

29,90 zł
26,91 zł -10%
Brutto

Uniwersalny, żelowy preparat do usuwania starych powłok malarskich z wszelkich podłoży takich jak: metale żelazne, drewno, kamień, beton, cement, płytki, glazura. Doskonały do czyszczenia nie syntetycznych wałków i pędzli. 

Opakowanie
Ilość

Skuteczny środek do usuwania powłok farb i lakierów (akrylowych i alkidowych) z różnych podłoży takich jak drewno, metal, beton, płytki, glazura, z wyjątkiem podłoży z tworzyw sztucznych i niektórych metali (cynku, aluminium i miedzi). Może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Jest niezastąpiony w usuwaniu starych powłok malarskich, czyszczeniu powierzchni zabrudzonych środkami gruntującymi, klejami akrylowymi itp. Może być również stosowany do czyszczenia wałków i pędzli. Konsystencja żelowa ułatwia pracę na powierzchniach pionowych – preparat nie spływa.

Zalety:

Nie powoduje ciemnienia drewna

Usuwa powłoki farb i lakierów z różnych podłoży

Konsystencja żelowa ułatwia pracę na powierzchniach pionowych

Przeznaczenie:

Do usuwania powłok farb i lakierów z różnych podłoży takich jak: drewno, metal, beton, płytki, glazura, z wyjątkiem podłoży z tworzyw sztucznych i niektórych metali (cynk, aluminium i miedź),

Niezastąpiony w usuwaniu starych powłok malarskich, czyszczeniu powierzchni zabrudzonych środkami gruntującymi, klejami akrylowymi itp,

Może być również stosowany do czyszczenia wałków i pędzli,

Bondex

Specyficzne kody

Brak opinii klientów.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

specjalne oferty dla subskrybentów

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

pewna dostawa

Produkty dostarczone są tylko przez sprawdzonych przewoźników.

wygodne płatności

Błyskawiczne metody płatności online gwarantują sprawne zakupy.

bezpieczne zakupy

Wszelkie dane klientów chronione są protokołem szyfrowania SSL.