zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.

Lista produktów według marki Bondex

Aktywne filtry

Uniwersalny, żelowy preparat do usuwania starych powłok malarskich z wszelkich podłoży takich jak: metale żelazne, drewno, kamień, beton, cement, płytki, glazura. Doskonały do czyszczenia nie syntetycznych wałków i pędzli. 

Olej do drewnianych tarasów i mebli ogrodowych. Chroni drewno przed działaniem szkodliwych czynników atmosferycznych, promieni UV i wody (również chlorowanej). Tworzy efekt antypoślizgu. Nie łuszczy się i nie pęka. Zapobiega powstawaniu rys i odkształceń elementów. Zachowuje rysunek i strukturę drewna.

Chroni i dekoruje wszelkie elementy drewniane na zewnątrz. Zapewnia doskonałą ochronę drewna przed działaniem czynników atmosferycznych, wody i promieni UV. Zawartość biocydów chroni pomalowaną powłokę przed działaniem grzybów pleśniowych. Tworzy elastyczną, półmatową powłokę niepodatną na łuszczenie i pękanie. Uwypukla naturalny rysunek drewna. 

Wysokiej jakości lakierobejca przeznaczona do konserwacji i zdobienia wszelkich konstrukcji i elementów drewnianych na zewnątrz. Zapewnia doskonałą ochronę powłoki przed grzybami, pleśnią, promieniami UV i wodą. Tworzy gładką powłokę o satynowym połysku, która nie łuszczy się inie pęka oraz jest wysoce odporna mechanicznie. Zapewnia do 8 lat ochrony drewna. 

Lazura żelowa przeznaczona jest do zabezpieczania podłoży drewnianych i drewnopochodnych na wewnątrz i we wnętrzach nie przeznaczonych na stały pobyt ludzi. Doskonała do stolarki (drzwi, okna) oraz wszelkich konstrukcji drewnianych (płoty, altany, fasady budynków).

Półmatowa emalia akrylowa do zdobienia i ochrony wszelkich podłoży na zewnątrz i we wnętrzach – drewnianych, metalowych, mineralnych oraz twardego PCV. Tworzy wyjątkowo trwałą i odporną na działanie czynników atmosferycznych powłokę.Dzięki wysokiej elastyczności pracuje razem z podłożem, nie łuszczy się i nie pęka.