zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.
  • -10%

GRUNT UNIWERSALNY PRIMER STANDARD

Indeks:

12,90 zł
11,61 zł Zaoszczędź 10%
Brutto

Primer Standard to preparat, którego bazą jest naturalna dyspersja żywic akrylowych. To ciecz o słabym zapachu i białym kolorze. Primer Standard jest przyjazny dla środowiska naturalnego, nie wymaga rozpuszczalnika, a po wyschnięciu ma właściwości mrozoodporne.

Opakowanie
Ilość

Primer Standard przeznaczony jest do gruntowania chłonnych podłoży. Szczególnie polecany pod wylewki betonowe, tynki cementowe, cementowo wapienne, tynki gipsowe, farby dyspersyjne, pod kleje do przyklejania płytek ceramicznych (glazura, terakota), do mocowania płyt izolacji termicznej jak i innych prac budowlanych. Z powodzeniem można go również stosować do lekkich prac wykończeniowych, gdzie pożądane jest zmniejszenie chłonności i zwiększenie przyczepności podłoża (malowanie, tapetowanie, płyty karton-gips, cegła, płyty stolarskie i wiórowe. Primer Standard może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Simeplast

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

13 innych produktów w tej samej kategorii: