zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.

ZIMOBET to domieszka bezchlorkowa, przyśpieszająca wiązanie cementu i twardnienie betonu. Umożliwia pracę w temp. do – 6°C. Praktycznie stosowany jest nawet w temp. do -12°C przy elementach o większej masie betonu i starannym okryciu natychmiast po zabetonowaniu. Jest oceniony pozytywnie w zakresie ochrony zbrojenia. ZIMOBET przyśpiesza reakcję hydratacji cementu, dzięki czemu następuje szybsze uwalnianie się ciepła. W okresie powyżej 28 dni obserwuje się dodatkowy przyrost wytrzymałości betonu lub zaprawy. Ponadto domieszka szybko uzyskuje bezpieczną wytrzymałość, chroniąc świeży beton przed zniszczeniem. ZIMOBET to roztwór mieszaniny aminy alifatycznej i soli nieorganicznych o gęstości około 1,29g/cm i pH 7±1. Roztwór ten o barwie słomkowej bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie.

ZIMOBET umożliwia układanie w okresie zimowym wszelkich betonów konstrukcyjnych, zwykłych i towarowych przewożonych na znaczne odległości i stosowanych w prefabrykacji betonowej. ZIMOBET pozwala na produkcję betonu metodą zimnych mieszanek betonowych, co daje znaczne oszczędności w stosunku do tradycyjnych ciepłych mieszanek betonowych. Beton z ZIMOBET nie wymaga dodatkowego ogrzewania na budowie, lecz jedynie starannego okrycia (folie, maty, plandeki itp.).

Simeplast

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: