zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.

ZIMO-MUR jest kompleksową domieszką napowietrzająco uplastyczniającą, specjalnie zaprojektowaną do produkcji cementowych zapraw murarskich (towarowych i wytwarzanych na miejscu budowy), zwiększając plastyczność i jednorodność gotowej zaprawy. Domieszka ZIMO-MUR umożliwia również – dzięki zjawisku przyśpieszenia narastania wytrzymałości – produkcje i wykorzystywanie zapraw w okresie obniżonej temperatury do -8°C (przy spełnieniu wymagań dla określonej klasy pielęgnacji betonu zgodnie z PN-EN 13670). W takim zastosowaniu należy jednak stosować wszelkie przepisy i wytyczne dla w/w warunków atmosferycznych. ZIMO-MUR jest jednorodną cieczą o barwie brązowej i gęstości 1,058±0,02g/cm³ i temp. zamarzania około -8°C.

ZIMO-MUR służy do: wykonywania cementowych zapraw murarskich M2÷M20, zapraw towarowych i wykonywanych w miejscu wbudowania, szczególnie polecany przy produkcji zapraw wykonywanych w warunkach obniżonej temperatury otoczenia do -8˚C. Dodatkowo domieszka wydłuża czas przerobu zapraw murarskich do 8 godzin.

Simeplast

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: