zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.
  • -10%

PLASTYFIKATOR DO ZAPRAW MURARSKICH I TYNKARSKICH KONCENTRAT QMIX MAX

Indeks:

26,90 zł
24,21 zł Zaoszczędź 10%
Brutto

Qmix MAX przeznaczony jest do stosowania w zaprawach budowlanych podczas wykonywania prac murarskich, tynkarskich oraz wykończeniowych.

Opakowanie
Ilość

Qmix MAX jest domieszką przeznaczoną do poprawienia właściwości roboczych zapraw cementowych z zastosowaniem cementu portlandzkiego. Qmix MAX jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie w optymalizowaniu kosztów budowy, transportu, magazynowania oraz prawidłowego dozowania. Qmix MAX oferowany jest w formie koncentratu w butelce pozwalającej na precyzyjne odmierzanie właściwej ilości plastyfikatora.

Zalety:

zwiększa napowietrzenie świeżej zaprawy poprawiając jej urabialność

dłużej zachowuje plastyczność – zaprawa nie spływa oraz wykazuje lepszą przyczepność do większości powierzchni i łatwiej wypełnia wolne przestrzenie.

redukuje ilość wody zarobowej zapobiegając powstawaniu rys skurczowych

po stwardnieniu zwiększa wodoszczelność i odporność na mróz.

pozwala na pracę w okresach obniżonych temperatur do -2 °C

sprawia, że na powierzchni tynku nie ma zacieków i wykwitów

nie powoduje korozji elementów metalowych

Uwaga: konstrukcja butelki pozwala na precyzyjne odmierzanie plastyfikatora oraz na dozowanie ściśle przewidzianej ilości, eliminując ryzyko niepożądanego przedozowania domieszki. Znacznie poprawia właściwości robocze zaprawy i jednocześnie zapewnia pożądane oszczędności finansowe.

Simeplast

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: