ALUCYNK SREBRNY
ALUCYNK SREBRNY

ALUCYNK SREBRNY

26,43 zł
Brutto Dostawa: 1 do 3 dni
Ilość
Oczekiwanie na dostawę

Mieszanina cynku i aluminium zapewniającą doskonałą ochronę przed korozją. Stosowana do wszelkich napraw uszkodzonych elementów ocynkowanych, miejsc zgrzewanych i ciętych. Znajduje również swoje zastosowanie do poprawek elementów ocynkowanych ogniowo oraz w spawalnictwie.

- charakteryzuje się szybkim czasem schnięcia

- bardzo dobre krycie powierzchni oraz doskonała przyczepność do większości typów metali

- dzięki zastosowaniu odpowiednich proporcji składników w tym drobinek cynku i aluminium o najwyższej czystości (99.9%) preparat nie spływa z powierzchni tworząc jednorodną, estetyczną powłokę odporną na ścieranie, czynniki atmosferyczne oraz wysoką temperaturę.

- pojemność: 500 ml

SPOSÓB UŻYCIA:

Oczyścić oraz odtłuścić powierzchnię metalu. Przed użyciem dobrze wstrząsać pojemnik przez minutę a następnie rozpylać z odległości 25-30 cm. Po ok. 15-20 min. warstwa jest odporna na dotyk. Całkowity czas schnięcia to 24 godziny.Optymalna temperatura pracy to 16-21°C. Po użyciu odwrócić pojemnik i rozpylać aż zawór będzie pusty.

Schmith

SAS-01

No customer reviews for the moment.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

SZLIFIERKA KĄTOWA 850W 125MM

153,00 zł

Kompaktowa szlifierka kątowa marki YATO z wydajnym silnikiem o mocy 850 W i wysokiej jakości włącznikiem. Jednostka napędowa za pośrednictwem przekładni kątowej wykonanej ze stali wysokiej jakości generuje obroty wynoszące 11.000/min.

PRZEDŁUŻACZ W OSŁONIE GUMOWEJ 20M

125,00 zł

Wysokiej klasy przedłużacz izolowany o długości 20m. Przewód wykonany jest z 3 żył miedzianych o przekroju 1,5mm² każdy. Taki przekrój przewodu umożliwia podłączenie do tych przedłużaczy urządzeń często używanych na budowie, w warsztacie czy zakładzie produkcyjnym.

specjalne oferty dla subskrybentów

W celu rezygnacji należy skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy.

pewna dostawa

Produkty dostarczone są tylko przez sprawdzonych przewoźników.

wygodne płatności

Błyskawiczne metody płatności online gwarantują sprawne zakupy.

bezpieczne zakupy

Wszelkie dane klientów chronione są protokołem szyfrowania SSL.