zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.
  • Obniżka

KALNIT 500g

7,90 zł
7,11 zł -10%
Brutto

Ekologiczny preparat, który czyści wszystko: kominek, piec, komin, każde palenisko.

Ilość

Ekologiczny preparat do czyszczenia powierzchni ciągu spalinowego oraz powierzchni kotłów opalanych węglem kamiennym, koksem, drewnem oraz trocinami. Doskonały również do kominków i pieców centralnego ogrzewania.

Charakteryzuje się wysoką skutecznością działania, jest łatwy w aplikacji, w pełni bezpieczny dla obsługi kotłów oraz przyjazny dla środowiska naturalnego. 

Produkowany jest na bazie surowców najwyższej jakości w oparciu o oryginalną recepturę krajową, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii produkcji cechuje go bardzo umiarkowana cena.

Sekretem działania KALNITU jest umiejętne oddziaływanie na wnętrze kotła, gdzie spalając się wraz paliwem preparat wytwarza specjalne gazy aktywne chemicznie zwiększając wymianę ciepła w kotle. 

Pozwala to wyeliminować najtwardsze złogi osadów w palenisku, usunąć sadzę z przewodów kominowych, a w konsekwencji zmniejszyć znacząco zużycie paliwa!

KALNIT - SUPER KOMINIARZ W TWOIM DOMU!

Kalnit

Specyficzne kody

Brak opinii klientów.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

USUWACZ DO FARB UNIWERSALNY

29,90 zł -10% Od 26,91 zł

Uniwersalny, żelowy preparat do usuwania starych powłok malarskich z wszelkich podłoży takich jak: metale żelazne, drewno, kamień, beton, cement, płytki, glazura. Doskonały do czyszczenia nie syntetycznych wałków i pędzli. 

specjalne oferty dla subskrybentów

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

pewna dostawa

Produkty dostarczone są tylko przez sprawdzonych przewoźników.

wygodne płatności

Błyskawiczne metody płatności online gwarantują sprawne zakupy.

bezpieczne zakupy

Wszelkie dane klientów chronione są protokołem szyfrowania SSL.