zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.

Ekologiczny preparat do czyszczenia powierzchni ciągu spalinowego oraz powierzchni kotłów opalanych węglem kamiennym, koksem, drewnem oraz trocinami. Doskonały również do kominków i pieców centralnego ogrzewania.

Charakteryzuje się wysoką skutecznością działania, jest łatwy w aplikacji, w pełni bezpieczny dla obsługi kotłów oraz przyjazny dla środowiska naturalnego. 

Produkowany jest na bazie surowców najwyższej jakości w oparciu o oryginalną recepturę krajową, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii produkcji cechuje go bardzo umiarkowana cena.

Sekretem działania KALNITU jest umiejętne oddziaływanie na wnętrze kotła, gdzie spalając się wraz paliwem preparat wytwarza specjalne gazy aktywne chemicznie zwiększając wymianę ciepła w kotle. 

Pozwala to wyeliminować najtwardsze złogi osadów w palenisku, usunąć sadzę z przewodów kominowych, a w konsekwencji zmniejszyć znacząco zużycie paliwa!

KALNIT - SUPER KOMINIARZ W TWOIM DOMU!

Kalnit

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: