zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.
    PRZEDŁUŻACZ 30M, PRZEWÓD 3X2,5MM2
  • -10%

Przedłużacz charakteryzuje się bardzo wysoką jakością wykonania, przy ich konstrukcji zastosowano najwyższej jakości materiały. 

Izolacja przedłużaczy jest znacznie grubsza od standardowych a wewnętrzna izolacja poszczególnych miedzianych żył (3G2,5mm) została wykonana z gumy chloroprenowej. 

Dzięki zastosowaniu innego rodzaju grubszej izolacji zwiększono odporność przewodu nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale również ochronę przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych oraz na działania różnego rodzaju substancji chemicznych (oleje chłodząco-smarujące, benzynę, czy alkohole etylowe, metylowe i izotopowe o stężeniu 100% itp.).

Dzięki temu możliwe jest stosowanie zarówno w warsztatach samochodowych, jak i na zewnątrz pomieszczeń bez ryzyka utraty jakości lub negatywnego wpływu na poziom bezpieczeństwa.

Stabilność podczas podłączania i odłączania zapewniają gumowane gniazdo i wtyk. 

Przekrój przewodu umożliwia podłączenie do tych przedłużaczy urządzeń o dużej mocy, np. betoniarek, kompresorów, spawarek.

Dodatkowym atutem jest zaślepka zabezpieczająca na zawiasie, która chroni gniazdo przed dostawaniem się do jego wnętrza zanieczyszczeń i dodatkowe zaślepki samych otworów gniazda.

Yato
YT-8100

Specyficzne odniesienia

EAN13
5906083981012

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: