zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.

Przedłużacz budowlano-warsztatowy z pyło i bryzgoszczelnym gniazdem. 

Przewód w osłonie z gumy naturalnej sprawia, że przedłużacz może być stosowany wewnątrz jak i na zewnątrz, np. na budowie, w ogrodzie, na placach przed zakładami produkcyjnymi. 

Przekrój pojedynczych żył to aż 2,5 mm², dzięki temu spadek napięcia na całej długości przedłużacza jest minimalny. 

Umożliwia to bezproblemowe zasilanie wymagających dużego prądu urządzeń takich jak spawarki inwerterowe, kompresory czy duże pilarki do drewna.

- napięcie i częstotliwość znamionowa: ~230V/50Hz

- maksymalne obciążenie: 3680 W

- miedziany przewód trzy żyłowy o przekrojach 2,5 mm²

- izolacja z gumy naturalnej to wysoka odporność na uszkodzenia mechaniczne, czynniki atmosferyczne (słońce, chłód), substancje chemiczne (oleje chłodząco-smarujące, benzynę, czy alkohole etylowe, metylowe), zapewnia elastyczność przewodu oraz prawidłową ochronę również podczas pracy na zewnątrz pyło i bryzgoszczelne gniazdo w stopniu ochrony IP44 gwarantuje ochronę przed wilgocią czy pyłem i piaskiem.

Oznaczenie H05RR-F oznacza przewód oponowy wykony według normy harmonizowanej (H), na napięcie znamionowe 300/500V (05), o izolacji z gumy naturalnej (R), o powłoce z gumy naturalnej (R) i żyłach wielodrutowych giętkich (-F).

Yato
YT-8100

Specyficzne odniesienia

EAN13
5906083981012

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: