zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.

Aluminiowa poziomnica elektroniczna z wbudowanym laserem służącym do przenoszenia pomiaru na odległość ok 20 m . Zapewnia precyzyjne wyznaczanie linii pionowych i poziomych . Parametry pomiarów odczytywane są na dużym, podświetlanym ekranie LCD. Możemy je rejestrować i zachowywać w pamięci urządzenia. Zbadany lub ustawiony przez użytkownika kąt może być przeniesiony na dalszą odległość za pomocą umieszczonego w czole poziomnicy lasera. Umożliwia on rzutowanie punktu, linii ciągłej lub linii przecinających się pod kątem prostym. Dzięki wbudowanym w profil dwóm libellom można dokonywać pomiarów w sposób tradycyjny. Posiada funkcje zachowywania wyniku pomiaru i dźwiękowej sygnalizacji osiągnięcia założonych parametrów. Zasilana bateriami 1,5V .

Przeznaczenie / Zastosowanie

Do przeprowadzania precyzyjnych pomiarów ,wyznaczania linii pionowych i poziomych . Wyznaczania punktów , linii i kątów. Przenoszenia wskazań za pomocą lasera.

Sposób użycia

Zależnie od potrzeb ustawić poziomnicę korzystając z libelli lub ustawień cyfrowych. Uruchomić laser przenosząc wskazania na żądane miejsce np sąsiednią ścianę.

Yato
YT-30400

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

11 innych produktów w tej samej kategorii: