zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.

Nowy model pilarki YATO znajdzie zastosowanie w miejscach gdzie niewskazane jest użycie maszyn z silnikiem spalinowym. Sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym zarówno przy pracach gospodarskich i w ogrodzie. Maszyna idealnie nadaje się do przygotowywania drewna opałowego,pielęgnacji drzew  oraz lekkich prac budowlanych. Jej obsługa jest łatwa i przyjemna dzięki beznarzędziowej wymianie i naciągu łańcucha w połączeniu z automatycznym smarowaniem łańcucha. Ergonomiczna obudowa oraz doskonale wyważona konstrukcja zapewnia łatwe operowanie narzędziem w ograniczonej przestrzeni.
   
Zastosowany bezszczotkowy silnik oraz akumulator Li-Ion 40V/2,5Ah gwarantuje moc i wydajność w trudnych warunkach. Pilarka pracuje jak spalinowe piły łańcuchowe - osiagi zbliżone do urządzeń spalinowych ale bez szumu, hałasu i spalin. Zdecydowanie cichsza od spalinówki i przenosi o wiele mniej drgań na ręce użytkownika, nie wdycha się spalin podczas cięcia; nie ma problemów z kupowaniem, przechowywaniem i dobieraniem benzyny z olejem, a także z czyszczeniem filtra powietrza i regulacją gaźnika.

 - Bezszczotkowy silnik
 - 
Akumulator Li-Ion 40V / 2,5Ah (ogniwa SAMSUNG)
 - 
Długość prowadnicy 30 cm / 12”
 - 
Prędkość łańcucha 11 m/s
 - 
Łańcuch 3/8”, 1,3 mm
 - 
Prowadnica i łańcuch OREGON
 - B
eznarzędziowe napinanie i wymiana łańcucha
 - A
utomatyczne smarowanie łańcucha
 - Zbiornik oleju ze wskaźnikiem poziomu
 - F
unkcja Kickback oraz hamulec elektromagnetyczny
 - W
aga (bez aku): 4,6 kg

Przeznaczenie / Zastosowanie

Niezastąpiona w miejscach trudno dostępnych i tam, gdzie niewskazane jest użycie maszyn z silnikiem spalinowym. Sprawdza się przy pracach w gospodarstwie domowym i ogrodzie, przygotowywaniu drewna opałowego, pielęgnacji drzew oraz lekkich pracach budowlanych

Sposób użycia

Sposób użycia wg dołączonej do urządzenia instrukcji.

Zawartość opakowania

- pilarka łańcuchowa
- prowadnica
- łańcuch
- osłona łańcucha i prowadnicy
- akumulator
- ładowarka
- instrukcja obsługi 
- karta gwarancyjna

Yato
YT-85090

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: