zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.

Nożyk z ostrzem trapezowym 61x33mm. 

Masywny korpus nożyka wykonany jest ze specjalnego stopu cynku. 

Prosta, ale bardzo solidna konstrukcja gwarantuje podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne i gwarantuje znacznie wydłużoną żywotność. 

Ergonomiczna rękojeść jest dodatkowo powleczona wysokiej jakości ABS oraz antypoślizgową powloką wykonaną z TPR. Zapewnia to pewny chwyt oraz wysoki komfort pracy. Metalowy mechanizm wysuwania ostrza zapewnia płynną i bezawaryjną pracę. 

Posiada także funkcję "multi-stop", która umożliwia trzystopniowe wysunięcie ostrza. 

Wyjątkową funkcją nożyka YATO jest możliwość przełączenia go w tryb automatycznego chowania ostrza. Funkcja ta pozwala na płynne wysunięcie ostrza poprzez przesunięcie przycisku do przodu. Natomiast po zwolnieniu przycisku ostrze samoczynnie chowa się z powrotem. Dzięki temu systemowi znacznie podwyższone jest bezpieczeństwo pracy i jej szybkość i wydajność. Nie ma bowiem możliwości pozostawienia nożyka z wysuniętym ostrzem, minimalizując w ten sposób ryzyko skaleczenia się. Poza tym nie trzeba za każdym razem ręcznie chować ostrza. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie zwłaszcza podczas cięcia taśm pakowych czy otwierania zaklejonych kartonów. 

Nożyk posiada także dodatkowo boczny obcinak do pasków. Umożliwia on, bez konieczności wysuwania ostrza, obciąć różnego rodzaju paski plastikowe czy nawet pasy bezpieczeństwa. Nożyk posiada cztery ostrza wykonane ze stali SK5, które zapewniają bardzo dobre parametry cięcia oraz długą żywotność. 

W otwieranej rękojeści jest magazynek, w którym można przechowywać zapasowe ostrza.

Yato
YT-75201

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: