Lakier przeznaczony jest do lakierowania ochronnego i dekoracyjnego różnych gatunków drewna, korka, materiałów drewnopochodnych eksploatowanych wewnątrz pomieszczeń.
- Narzędzia add remove
-
RTV & AGD
add remove
-
RTV & AGD
add remove
- Anteny & Tunery
- Blendery & Miksery
- Czajniki & Ekspresy
- Czujniki & Wykrywacze
- Czyszczące & Owadobójcze
- Głośniki & Słuchawki
- Grille & Kuchenki
- Inhalatory / Nebulizatory
- Kable & Konwertery
- Maszynki & Roboty
- Nawilżacze & Oczyszczacze
- Opiekacze & Gofrownice
- Piekarniki & Parowary
- Osuszacze
- Suszarki
- Termometry
- Grzewcze
- Wyciskarki
- Żelazka
- Wagi
- Wentylatory
- Lodówki
-
RTV & AGD
add remove
- Elektryka add remove
- BHP add remove
- Mocowania add remove
- Chemia add remove
-
Inne
add remove
- Inne add remove
PIGMENT DO FARB X-COLOR 40 ML
Barwnik przeznaczony do wszystkich farb i lakierów, także do lakierów wodnych i syntetyczno-żywicznych, z wyjątkiem lakierów akrylowych.
- do użytku wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń
- przeznaczony do wszystkich farb i lakierów, także do lakierów wodnych i syntetyczno-żywicznych, z wyjątkiem lakierów akrylowych
- światłotrwały i odporny na warunki atmosferyczne
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Your comment is submitted
Barwnik przeznaczony do wszystkich farb i lakierów, także do lakierów wodnych i syntetyczno-żywicznych, z wyjątkiem lakierów akrylowych.
16 innych produktów w tej samej kategorii:
Podkład do malowania (gruntowania) drewnianych posadzek w celu stabilizowania luźnych cząstek drewna i lepszego związania poliuretanowych lakierów nawierzchniowych z podłożem drewnianym.
Wypełniacz do szczelin przeznaczony jest do wypełniania szczelin (max. do 2mm) oraz do uzupełniania niewielkich ubytków drewna po uszkodzeniach mechanicznych.
Podkład antykorozyjny przeznaczony do gruntowania powierzchni stalowych i żeliwnych, jako podkład pod wyroby nawierzchniowe: emalie ftalowe modyfikowane, emalie nitrocelulozowe i chlorokauczukowe.
Spray antykorozyjny, o doskonałej przyczepności do metalowych powierzchni. Najlepsze zabezpieczenie przed rdzą dzięki aktywnym pigmentom antykorozyjnym
Uniwersalny koncentrat pigmentowy przeznaczony jest do kolorowania gotowych handlowych farb, emalii i lakierów o zastosowaniu wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.
Dekoracyjna pasta pigmentowa służy do osiągania oryginalnych efektów dekoracyjnych wewnątrz pomieszczeń. Tworzy atrakcyjne powierzchnie o efektownej głębi oraz nadaje ciekawy, metaliczny wygląd.
Lakier w spray'u odporny na temperaturę do 600°C, do przewodów grzewczych, rur wydechowych, itp.
Wodorozcieńczalna emalia akrylowa do metalu o wysokiej odporności na żółknięcie, odporna na działanie wysokich temperatur.
Farba do nawierzchniowego ochronnego malowania i renowacji podłoży stalowych, żeliwnych, betonowych oraz tynków cementowo-wapiennych po uprzednim zagruntowaniu (nienarażonych na nadmierne ścieranie).
Wysokiej jakości farba antykorozyjna tworząca jednowarstwowe zabezpieczenie, przy równoczesnym zachowaniu doskonałych parametrów jakościowych trójwarstwowego zestawu malarskiego (grunt, międzywarstwa, farba nawierzchniowa).