• Obniżka

FTALOWA FARBA NA PLAMY RENOSTYL PLUS

16,90 zł
15,21 zł -10%
Brutto

Farba gruntująca przeznaczona do zamalowywania plam po zaciekach wodnych, sadzy, nikotynie i tłuszczach. Ma charakter farby podkładowej izolującej i wzmacniającej podłoże, długotrwale zabezpiecza powłokę farby w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci i rozwój grzybów pleśniowych takich jak łazienki, kuchnie, pływalnie, browary, piekarnie, pralnie itp. 

Opakowanie
Ilość

Farba gruntująca RENOSTYL PLUS przeznaczona jest do zamalowywania plam po zaciekach wodnych, sadzy, plam nikotynowych i tłuszczach. Ma charakter farby podkładowej izolujacej i wzmacniającej podłoże, długotrwale zabezpiecza powłokę farby w pomieszczeniach narażonych na działanie wilgoci i rozwój grzybów pleśniowych takich jak łazienki, kuchnie, pływalnie, browary, piekarnie, pralnie itp. Nie chroni tynku przed rozwojem mikroorganizmów.

Najważniejsze cechy:

Produkt dostosowany do norm europejskich

Ekstra wydajna do 12m2/l

Doskonała na tłuste plamy

Zabezpiecza powierzchnie przed rozwojem grzybów

Dane techniczne:

Kolory: biała

Wygląd powłoki: matowa

Ilość warstw: 1-2

Nanoszenie drugiej warstwy: po 6h

Sposób nanoszenia: pędzel, wałek lub natrysk

Wydajność przy jednej warstwie: do 12 m2/l

Dekoral

Brak opinii klientów.

16 innych produktów w tej samej kategorii:

PODKŁAD ANTYKOROZYJNY

14,90 zł -10% 13,41 zł

Przeznaczony jest do malowania powierzchni stalowych, żeliwnych jako podkład pod wyroby nawierzchniowe: emalie ftalowe, emalie ftalowe modyfikowane, emalie nitrocelulozowe i chlorokauczukowe. Uzyskana powłoka charakteryzuje się dobrymi własnościami antykorozyjnymi, mechanicznymi i odpornościowymi.

SILNIE KRYJĄCA EMALIA DO DREWNA I METALU EMAKOL STRONG

7,90 zł -10% 7,11 zł

Emalia olejno-alkidowa do malowania przedmiotów z drewna, materiałów drewnopochodnych, stali, elementów żeliwnych (po wcześniejszym zagruntowaniu podkładami antykorozyjnymi) eksploatowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń oraz do malowania tynków wewnętrznych. Zapewnia 5 letnią ochronę pomalowanej nią powierzchni.

FARBA ELASTYCZNA NA DACHY FAWINYL C

49,90 zł -10% 44,91 zł

Do bezpośredniego malowania powierzchni ocynkowanych ogniowo i galwanicznie, stanowiąc jednocześnie podkład antykorozyjny oraz farbę nawierzchniową. FAWINYL C przeznaczony jest do malowania powierzchni eksploatowanych na zewnątrz oraz w halach produkcyjnych. Dopuszcza się malowanie odpowiednio przygotowanych elementów stalowych i aluminiowych.    

specjalne oferty dla subskrybentów

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

pewna dostawa

Produkty dostarczone są tylko przez sprawdzonych przewoźników.

wygodne płatności

Błyskawiczne metody płatności online gwarantują sprawne zakupy.

bezpieczne zakupy

Wszelkie dane klientów chronione są protokołem szyfrowania SSL.