zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.
  • -10%

OCHRONA PRZECIWKO OWADOM ABDICO

Indeks:

8,90 zł
8,01 zł Oszczędzasz 10%
Brutto

ABDICO jest środkiem owadobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym przeznaczonym do zwalczania mszyc i innych owadów ssących.

Opakowanie
Ilość

ABDICO jest środkiem owadobójczym w formie koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, o działaniu kontaktowym i żołądkowym przeznaczonym do zwalczania mszyc i innych owadów ssących w amatorskiej uprawie roślin ozdobnych w mieszkaniach oraz roślin ozdobnych uprawianych w ogrodach przydomowych, na działkach rekreacyjnych, terenie otwartym (w gruncie) lub pod osłonami (szklarnie, tunele i rozsadniki przydomowe) i niektórych roślin warzywnych.

Zastosowanie:

ABDICO jest środkiem zwalczającym mączlika, mszyce oraz wiele innych szkodliwych owadów ssących takich jak miseczniki, wełnowce, ponadto znacząco ogranicza występowanie wciornastków.

Środek działa szybko - rezultaty widoczne są w 24 godziny.

Na roślinie działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie.

Działanie systemiczne oznacza, iż preparat jest szybko pobierany przez zielone części roślin i jest przemieszczany wraz z sokami w całej roślinie. Owady żywiąc się sokami rośliny giną nawet, jeśli nie zostały bezpośrednio opryskane. Opady deszczu nie zmywają środka z powierzchni roślin. Skutkuje to dłuższą ochroną przed mszycami niż w przypadku opryskiwania środkami o innym sposobie działania.

Środek zabezpiecza rośliny przed wtórnymi nalotami mszyc przez okres do 21 dni. Preparat zabezpiecza całą roślinę łącznie z jej nowymi przyrostami.

Cechy produktu:

Zwalcza mszyce, mączlika, miseczniki, wełnowce, wciornastki i inne owady

Zabezpiecza rośliny przed wtórnymi nalotami szkodników nawet przez 21 dni

Zwalcza również owady, które nie zostały bezpośrednio opryskane

Działa powierzchniowo, wgłębnie i systemicznie

Odporny na zmienne warunki atmosferyczne - opad deszczu nie zmywa środka

ZIEMOVIT

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

16 innych produktów w tej samej kategorii: