zamknij Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies w celach statystycznych i realizacji usług.

Przewody & Złącza

Przewody & Złącza

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 38 pozycji

Aktywne filtry

WĄŻ PNEUMATYCZNY ZBROJONY PVC 10MM X 20M Z SZYBKOZŁĄCZAMI

105,00 zł -10% 94,50 zł

Profesjonalny zbrojony wąż pneumatyczny z zakutymi szybkozłączami. Przewód o średnicy wewnętrznej 10mm o długości 20 metrów wykonany ze wzmocnionego PVC. Wąż jest odporny na niskie i wysokie temperatury dzięki temu może znaleźć zastosowanie również poza warsztatem. Jest to niezastąpione narzędzie w każdym warsztacie lub zakładzie produkcyjnym.

WĄŻ PNEUMATYCZNY ZBROJONY PVC 10MM X10M Z SZYBKOZŁĄCZAMI

59,90 zł -10% 53,91 zł

Profesjonalny zbrojony wąż pneumatyczny z zakutymi szybkozłączami. Przewód o średnicy wewnętrznej 10mm o długości 10 metrów wykonany ze wzmocnionego PVC. Wąż jest odporny na niskie i wysokie temperatury dzięki temu może znaleźć zastosowanie również poza warsztatem. Jest to niezastąpione narzędzie w każdym warsztacie lub zakładzie produkcyjnym.

WĄŻ PNEUMATYCZNY ZBROJONY PVC 8MM X 20M Z SZYBKOZŁĄCZAMI

91,90 zł -10% 82,71 zł

Profesjonalny zbrojony wąż pneumatyczny z zakutymi szybkozłączami. Przewód o średnicy wewnętrznej 8mm o długości 20 metrów wykonany ze wzmocnionego PVC. Wąż jest odporny na niskie i wysokie temperatury dzięki temu może znaleźć zastosowanie również poza warsztatem. Jest to niezastąpione narzędzie w każdym warsztacie lub zakładzie produkcyjnym.

WĄŻ PNEUMATYCZNY ZBROJONY PVC 8MM X 10M Z SZYBKOZŁĄCZAMI

54,90 zł -10% 49,41 zł

Profesjonalny zbrojony wąż pneumatyczny z zakutymi szybkozłączami. Przewód o średnicy wewnętrznej 8mm o długości 10 metrów wykonany ze wzmocnionego PVC. Wąż jest odporny na niskie i wysokie temperatury dzięki temu może znaleźć zastosowanie również poza warsztatem. Jest to niezastąpione narzędzie w każdym warsztacie lub zakładzie produkcyjnym.

specjalne oferty dla subskrybentów

Możesz zrezygnować w każdej chwili. W tym celu należy odnaleźć szczegóły w naszej informacji prawnej.

pewna dostawa

Produkty dostarczone są tylko przez sprawdzonych przewoźników.

wygodne płatności

Błyskawiczne metody płatności online gwarantują sprawne zakupy.

bezpieczne zakupy

Wszelkie dane klientów chronione są protokołem szyfrowania SSL.